MINI BOOK CHALLENGE 2016 | Wyzwanie czytelnicze na blogu Mozaika Literacka - zapraszam wszystkich chętnych do udziału :)

Lubicie wyzwania, ale macie liczne zobowiązania czytelnicze? A może boicie się drobiazgowego precyzowania planów na kolejny rok i wyznaczania sobie ponad 50 zadań?Specjalnie dla Was przygotowałam MINI BOOK CHALLENGE 2016, które nie przytłacza dużą liczbą pozycji, pozwoli spokojnie realizować bieżące zobowiązania, a przy tym będziecie mogli wziąć udział w kilku zorganizowanych akcjach czytelniczych. Aby wyzwanie uznane było za zrealizowane wystarczy przeczytać 16 książek, zgodnie z powyższą listą:
 
Celem wyzwania MINI BOOK CHALLENGE 2016 jest wykonanie wszystkich 16 zadań. To Wy decydujecie, kiedy przeczytacie poszczególne książki, tytuły również pozostają do Waszej dyspozycji. Ważne, aby zrealizować 16 zadań do końca 2016 roku. Mam nadzieję, że razem ze mną podejmiecie się tego wyzwania. Będzie mi miło, jak umieścicie podlinkowany baner z góry wpisu na swojej stronie.


 
Realizacja wyzwania:

WYBRANE DZIEŁO WYBITNEGO AUTORA (HENRYK SIENKIEWICZ)
POWIEŚĆ KRYMINALNA LUB THRILLER POLSKIEGO AUTORA
KLASYCZNY ROMANS Z XIX LUB XX WIEKU
KOMEDIA KRYMINALNA
POWIEŚĆ Z LITERATURY EROTYCZNEJ
POWIEŚĆ ZALEGAJĄCA NA REGALE OD CO NAJMNIEJ KILKU MIESIĘCY
KSIĄŻKA, KTÓRA MA WIĘCEJ NIŻ 100 LAT
KSIĄŻKA, KTÓREJ AKCJA TOCZY SIĘ W TWOIM MIEŚCIE LUB W JEGO POBLIŻU
JEDNA KSIĄŻKA KRÓLOWEJ KRYMINAŁU (AGATHA CHRISTIE)
DEBIUT POLSKIEGO AUTORA WYDANY W 2016
KSIĄŻKA, KTÓREJ NIE UDAŁO SIĘ KIEDYŚ SKOŃCZYĆ
HORROR POLSKIEGO AUTORA
KSIĄŻKA AUTORA O TAKICH SAMYCH INICJAŁACH
KSIĄŻKA, KTÓREJ AUTOR OTRZYMAŁ NAGRODĘ NOBLA W DZIEDZINIE LITERATURY
KSIĄŻKA, KTÓRA MA WIĘCEJ NIŻ 800 STRON
KSIĄŻKA, KTÓRA MA WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO AUTORA

UWAGA!
Będę wdzięczna, jak na koniec recenzji danej książki napiszecie, że czytacie ją w ramach wyzwania MINI BOOK CHALLENGE 2016 z dopiskiem, który to jest punkt wyzwania. Można wstawić baner wyzwania, lecz nie jest to obowiązkowe. Na początku każdego miesiąca zrobię wędrówkę po blogach i stworzę listę linków do Waszych recenzji z danego miesiąca, jak również podsumuję krótko realizację wyzwania od początku roku.

LISTA UCZESTNIKÓW + INFORMACJA O NAGRODZIE

Jak Wam się podoba wyzwanie? Przyłączycie się?

Swój udział możecie zgłosić na facebooku:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger