MINI BOOK CHALLENGE 2016 | Podsumowanie lutego

http://www.mozaikaliteracka.pl/2016/03/mini-book-challenge-2016-podsumowanie.html
Takie podsumowania mogą wpłynąć na człowieka nieco depresyjnie. Nie mam na myśli mało efektywnej realizacji wyzwań czytelniczych, a świadomość, że czas tak szybko upływa. Najkrótszy miesiąc w roku jest już za nami więc zapraszam Was na podsumowanie lutego w realizacji wyzwania czytelniczego MINI BOOK CHALLENGE 2016.

MINI BOOK CHALLENGE – PODSUMOWANIE LUTEGO

Na początek przedstawiam podium, a na nim uczestników, którzy od początku roku przeczytali najwięcej pozycji w ramach wyzwania. Co się zmieniło od poprzedniego miesiąca?
 
Na pierwszym miejscu zmiana! Po dwóch miesiącach uczestnictwa w wyzwaniu najwyższe miejsce na podium zajmują ex aequo: Stworek vel Oka oraz Kryśka (7 zadań). Obie uczestniczki wskoczyły tu bezpośrednio z drugiego miejsca.


Na drugie miejsce spadła natomiast Diane Rose i dzierży je wspólnie z Aleksandrą Szałek, która utrzymała swoją pozycję sprzed miesiąca. Uczestniczki mają na swoim koncie po 6 wykonanych zadań.


Trzecie miejsce obejmuje Pani _Wu, która zrealizowała już 4 zadania w ramach MINI BOOK CHALLENGE.

Dziewczyny – gratuluję wyników!


Najczęściej wybierane w lutym zadania to:
  • KSIĄŻKA, KTÓRA MA WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO AUTORA
  • POWIEŚĆ KRYMINALNA LUB THRILLER POLSKIEGO AUTORA
Punkty wyzwania, których nikt jeszcze się nie podjął (nie biorę pod uwagę siebie) to:
  • JEDNA KSIĄŻKA KRÓLOWEJ KRYMINAŁU (AGATHA CHRISTIE)
  • KSIĄŻKA, KTÓREJ AUTOR OTRZYMAŁ NAGRODĘ NOBLA W DZIEDZINIE LITERATURY
Jak widzicie, wreszcie ruszyliśmy z Henrykiem Sienkiewiczem, klasycznym romansem oraz polskim horrorem, ale dwa punkty zostały jeszcze nietknięte. Osoby, które przeczytały najwięcej pozycji w samym lutym to: Stworek vel Oka oraz Kryśka – obie zaliczyły po 4 książki w ramach wyzwania.

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich recenzji, opublikowanych w ramach wyzwania w miesiącu lutym. Jeżeli ominęłam jakąś recenzję, dajcie znać, dopiszę.

Stworek vel Oka – Rozmaite Poczytania Gagatki:
KSIĄŻKA, KTÓRA MA WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO AUTORA -
Dominika S. – Dosiakowe Królestwo
Monika – A to ci…wynalazek
Aleja Czytelnika – Aleja czytelnika
POWIEŚĆ KRYMINALNA LUB THRILLER POLSKIEGO AUTORA - http://alejaczytelnika.blogspot.com/2016/02/remigiusz-mroz-ekspozycja.html
Diane Rose – Recenzje z pazurem
KSIĄŻKA, KTÓREJ KIEDYŚ NIE UDAŁO SIĘ SKOŃCZYĆ - http://www.recenzjezpazurem.pl/2016/02/rachel-van-dyken-wstyd.html
WYBRANE DZIEŁO WYBITNEGO AUTORA (HENRYK SIENKIEWICZ) - http://www.recenzjezpazurem.pl/2016/02/henryk-sienkiewicz-quo-vadis.html
Kryśka #Wybebeszamy_Książki
Pani _Wu
KSIĄŻKA, KTÓREJ AKCJA TOCZY SIĘ W TWOIM MIEŚCIE - http://zapiskinaserwetkach.blogspot.com/2016/02/pod-skrzydami-wedrownego-anioa.html
Willa87 – moje czytadełka
Kasia W. – Co warto przeczytać?
Aleksandra Szałek – addictedtobooks

4 osoby jeszcze nie ruszyły z zadaniami. Trzymam kciuki, bo nie warto się tak szybko poddawać! Przypominam, że osoba, która najszybciej zrealizuje wszystkie 16 zadań, otrzyma książkę – niespodziankę. W kolejnym podsumowaniu dowiecie się, jaka książka czeka na najszybszego wykonawcę zadań :).

Mi udało się zrealizować już 9 zadań MINI BOOK CHALLENGE 2016, a linki do poszczególnych recenzji znajdziecie u góry w zakładce z wyzwaniami.

Luty okazał się bardzo efektywny i jesteśmy coraz bliżej wyłonienia najbardziej zagorzałego uczestnika. Idziecie jak burza i mam nadzieję, że to zaangażowanie będzie nadal utrzymywało tak wysoki poziom. Jestem ciekawa, czy poczyniliście już czytelnicze plany na marzec? Ja jestem w trakcie poszukiwania polskiego debiutu z tego roku, a Wy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger