MINI BOOK CHALLENGE 2016 | PODSUMOWANIE MARCA

Pierwszy kwartał roku jest już za nami więc pora na kolejne podsumowanie realizacji wyzwania czytelniczego MINI BOOK CHALLENGE 2016.


MINI BOOK CHALLENGE – PODSUMOWANIE MARCA

Kto od początku roku przeczytał najwięcej książek w ramach wyzwania MINI BOOK CHALLENGE 2016? Czy sytuacja na podium uległa zmianie? 


Na pierwszym miejscu zmiana! Diane Rose wraca na najwyższy stopień podium, a na jej koncie jest już 12 przeczytanych książek w ramach wyzwania! 


Na drugim miejscu (spadek z pierwszego) uplasowała się Kryśka z równie świetnym wynikiem 11 przeczytanych książek.Najniższy stopień podium dzielnie dzierży Stworek vel Oka z wynikiem 9 przeczytanych książek.


Dziewczyny – widać, że wyzwanie idzie Wam jak po maśle!


Najczęściej wybierane w marcu zadania to:
  • KSIĄŻKA AUTORA O TAKICH SAMYCH INICJAŁACH
  • POWIEŚĆ ZALEGAJĄCA NA REGALE OD CO NAJMNIEJ KILKU MIESIĘCY
  • WYBRANE DZIEŁO WYBITNEGO AUTORA (HENRYK SIENKIEWICZ)
Punkt wyzwania, którego nikt się jeszcze nie podjął to:
  • KSIĄŻKA, KTÓREJ AUTOR OTRZYMAŁ NAGRODĘ NOBLA W DZIEDZINIE LITERATURY
Jak widzicie, wreszcie ruszyliśmy z Agathą Christie, tylko jeden punkt został nietknięty, ale już wiem, że jedna uczestniczka ruszyła także z tym punktem wyzwania :). Osoby, które przeczytały najwięcej pozycji w miesiącu marcu to: Diane Rose (6 książek), a także Kryśka, i Willa87 (obie przeczytały po 3 książki w ramach wyzwania).

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich recenzji, opublikowanych w ramach wyzwania w miesiącu marcu. Jeżeli ominęłam jakąś recenzję, dajcie znać, dopiszę.

Stworek vel Oka – Rozmaite Poczytania Gagatki:
Dominika S. – Dosiakowe Królestwo
Monika – A to ci…wynalazek
Diane Rose – Recenzje z pazurem
POWIEŚĆ ZALEGAJĄCA NA REGALE OD CO NAJMNIEJ KILKU MIESIĘCY - http://www.recenzjezpazurem.pl/2016/03/lois-lowry-syn.html
KSIĄŻKA, KTÓREJ AKCJA TOCZY SIĘ W TWOIM MIEŚCIE - http://www.recenzjezpazurem.pl/2016/03/sylwia-trojanowska-blisko-chmur.html
Kryśka #Wybebeszamy_Książki
WYBRANE DZIEŁO WYBITNEGO AUTORA (HENRYK SIENKIEWICZ) - http://krychawachaksiazki.blogspot.com/2016/03/abstrahujac-od-nowel-izacji-czyli.html
Pani _Wu
Paula K - Swiat oczami dwoch pokoleń 
POWIEŚĆ ZALEGAJĄCA NA REGALE OD CO NAJMNIEJ KILKU MIESIĘCY - http://rodzinne-czytanie.blogspot.com/2016/03/19-londynski-bulwar-ken-bruen.html
Willa87 – moje czytadełka
JEDNA KSIĄŻKA KRÓLOWEJ KRYMINAŁU (AGATHA CHRISTIE) - http://moje-czytania.blogspot.com/2016/03/morderstwo-na-plebanii-agatha-christie.html
POWIEŚĆ ZALEGAJĄCA NA REGALE OD CO NAJMNIEJ KILKU MIESIĘCY - http://moje-czytania.blogspot.com/2016/03/szczesliwe-zakonczenie-lucy-dillon.html
Kasia W. – Co warto przeczytać?

3 osoby jeszcze nie ruszyły z zadaniami, lecz w dwóch przypadkach autorki blogów prawdopodobnie zrezygnowały z prowadzenia swoich stron. 

UWAGA – UJAWNIAM NAGRODĘ!
Zgodnie z obietnicą osoba, która najszybciej zrealizuje wszystkie 16 zadań, otrzyma książkę. Wcześniej pisałam, że będzie to książka – niespodzianka i poniekąd nadal tak zostanie :) Dlaczego? Bo osoba, która jako pierwsza zrealizuje całe wyzwanie MINI BOOK CHALLENGE 2016, będzie mogła sama zdecydować, jaką książkę chce wygrać. Stawiam tylko dwa warunki: zwyciężczyni wybierze książkową nagrodę z księgarni internetowej Matras, a wartość książki nie może być wyższa niż 45zł. Myślę, że taka nagroda będzie najbardziej sprawiedliwa :)

Przy okazji napiszę, że mi udało się zrealizować 10 zadań MINI BOOK CHALLENGE 2016, a linki do poszczególnych recenzji znajdziecie u góry w zakładce z wyzwaniami.

Marzec pokazał, że wśród uczestników wyzwania znajdują się bardzo zawzięte osoby, które z pewnością nie będą czekać do końca roku na realizację wzywania :). Jestem ciekawa, jak wyglądają Wasze plany czytelnicze na miesiąc kwiecień? Ja nadal poszukuję polskiego debiutu z tego roku, a Wy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger