MINI BOOK CHALLENGE 2016 | PODSUMOWANIE MAJA

W poprzednim miesiącu aż dwie uczestniczki wyzwania czytelniczego MINI BOOK CHALLENGE 2016 świętowały sukces. Diane Rose oraz Kryśka wykazały się dużą determinacją i w niecałe cztery miesiące zrealizowały wszystkie 16 zadań wyzwania. Pozostałe uczestniczki wytrwale kontynuują czytanie więc zapraszam dziś na majowe podsumowanie realizacji wyzwania czytelniczego MINI BOOK CHALLENGE 2016.

MINI BOOK CHALLENGE – PODSUMOWANIE MAJA

W maju miało miejsce wiele wydarzeń literackich, lecz w ramach wyzwania MINI BOOK CHALLENGE 2016 nie działo się zbyt wiele. Kilka osób realizuje wyzwanie regularnie, co mnie bardzo cieszy. Najbliżej ukończenia wszystkich 16 zadań jest obecnie Stworek vel Oka, ale pozostałe uczestniczki radzą sobie równie dobrze.

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich recenzji, opublikowanych w ramach wyzwania w miesiącu maju. Jeżeli ominęłam jakąś recenzję, dajcie znać, dopiszę.
Stworek vel Oka – Rozmaite Poczytania Gagatki
Monika – A to ci…wynalazek
POWIEŚĆ ZALEGAJĄCA NA REGALE OD CO NAJMNIEJ KILKU MIESIĘCY - http://atociwynalazek.blogspot.com/2016/05/sentymentalna-podroz-na-wyspe-ps-nie.htm
Pani_Wu
Willa87 – moje czytadełka

Ja od początku roku zrealizowałam już 11 zadań wyzwania MINI BOOK CHALLENGE 2016, a linki do moich recenzji znajdziecie u góry w zakładce szuflada-wyzwania.

Wyzwanie cały czas trwa więc pozostałym uczestniczkom życzę determinacji i dobrych wyborów literackich. Napiszcie, jak wyglądają Wasze czytelnicze plany na miesiąc czerwiec? Które zadania z wyzwania MINI BOOK CHALLENGE 2016 planujecie zrealizować w najbliższym miesiącu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger