O MNIE

Literatura jest pięknem, które odkrywam każdego dnia. Mozaika Literacka powstała, abym mogła tym pięknem podzielić się z innymi, a jednocześnie tworzy pamiętnik luźnych refleksji o książce. Do każdej publikacji podchodzę z dużym optymizmem i szukam w niej tego, co najlepsze.

Uwielbiam rozglądać się po świecie własnych wyobrażeń i niejednokrotnie przywołuję na myśl szczęśliwe zakończenia. W wolnym czasie prowadzę bloga literackiego, ale rozsądna dawka sportu, kino oraz fotografia książek również mają dla mnie duże znaczenie. Na pierwszy plan zawsze wysuwa się u mnie literatura. Najczęściej czytam powieści kryminalne, thrillery oraz literaturę współczesną, ale równie chętnie sięgam po komedie kryminalne, powieści obyczajowe oraz powieści grozy. Jestem również otwarta na szeroko rozumianą literaturę faktu, w tym reportaże, a także na powieści historyczne. Zdecydowanie nie lubię się natomiast z fantastyką, chociaż sumiennie przymykam na nią oko. Nie czytam pięciu książek tygodniowo, nie lubię czytać na czas. Słowem pisanym przede wszystkim się delektuję.

Usiądź wygodnie i delektuj się razem ze mną,
MIŁKA KOŁAKOWSKA autorka bloga


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger