ZAPOWIEDŹ | "ZEMSTA I PRZEBACZENIE. OTCHŁAŃ NIENAWIŚCI" - JOANNA JAX

Poruszający wstęp do pięknej serii "Zemsta i przebaczenie" już za nami. Joanna Jax powieścią "Narodziny gniewu" wkradła się w tajniki ludzkiej egzystencji i pokazała, jak brutalna rzeczywistość potrafi sterować moralnością człowieka. Zachęcam do przeczytania recenzji pierwszego tomu, a już 21 lutego w księgarniach pojawi się kontynuacja losów strudzonych wojną bohaterów.

"Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści" - Drugi tom opowieści o losach czwórki bohaterów Narodzin gniewu. Apogeum II wojny światowej. Ludzie próbują odnaleźć się w świecie, w którym rządzi nazistowski terror, a życie ludzkie wydaję się kruche i niepewne. Czy w czasach zagłady uda się ocalić miłość i przyjaźń? Jak wiele można poświęcić i jak daleko trzeba przesunąć granice moralności, by walczyć z wrogiem? Akcje sabotażu, operacje wywiadowcze, brutalna działalność Gestapo, zdrajcy i szmalcownicy, brawurowe ucieczki, a w tym wszystkim pojedynczy człowiek ze swoimi namiętnościami, wątpliwościami i słabościami, gdzie nic nie jest czarno-białe i oczywiste. 


***
MOJA REKOMENDACJA

Oficjalna premiera książki to 21 lutego. Jesteście zainteresowani tym tytułem?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger