LITERACKI PRZEGLĄD BLOGOWY #12

Listopadowe wieczory z pewnością przyczyniły się do przeżywania długich literackich podróży. Jakie książki wybierali w tym czasie blogerzy? Poniższy Literacki Przegląd Blogowy pozwoli wam przejrzeć kilka interesujących recenzji, a największą pociechę będą mieli miłośnicy literatury współczesnej.

  • Nie ma ociekającej krwi i brutalności, w zamian jest spiłowany pazur, tęsknota i całkiem zawiła intryga kryminalna. Właśnie tak o pozycji „Successio" Dawida Niemca wypowiada się Konrad Mazur z bloga Grozomania.
  • Powieść oparta na prawdziwej historii seryjnego mordercy, nieco brutalna i momentami sugestywna – tak wygląda debiut „Zaginione” Lone Theils oczami Marty Mrowiec.
  • Co jest pokłosiem zabójczej zagadki w powieści „Splątanie” Macieja Lewandowskiego? Odpowiedź kryje się w recenzji tej powieści, jaką znajdziecie na blogu Taki jest świat. 

  • O tym, jak prosty prolog może namieszać w głowie opowiada Dominika z bloga BOOK MORNING w recenzji horroru „Ogniskowa” J.D. Bujak.
  • Jaki efekt przynoszą charakterystyczne zaburzenia składni oraz powtórzenia fraz i najbardziej wstrząsających scen w publikacji „Księga Daniela” E. L. Doctorowa? Odpowiedź znajdziecie w recenzji, jaką przygotował Michał Stanek z bloga Za okładki płotem.
  • Jak wygląda współczesny pisarz? Zajrzyjcie do wpisu autorki strony Do kawy blog, która we współpracy z kilkoma blogerami podzieliła się refleksjami na temat obecnego wizerunku pisarza.


Który wpis zainteresował Was najbardziej? Czekam na Wasze reakcje w komentarzach. Pozdrawiam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger