ZAPOWIEDŹ | "CARPE DIEM" - DIANE ROSE [PATRONAT: MOZAIKA LITERACKA]

Z przyjemnością informuję, że blog Mozaika Literacka objął patronatem medialnym debiut literacki "Carpe diem", którego autorką jest nasza blogowa znajoma, Diane Rose. Jaka historia kryje się pod tak znaczącym tytułem?


***
"Carpe diem" - Rosalie Heart ma 22 lata, studiuje prawo, dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem – szczęśliwa młoda kobieta czekająca już tylko na miłość. Jednak za nim zaczniecie jej zazdrościć, przemyślcie to. Rosalie zostało już tylko 600 dni życia. Pogodziła się z tym, że umrze. Teraz tylko stara się oswoić z tym swoich przyjaciół i rodzinę. Żyje chwilą i próbuje zrobić jak najwięcej. Nie myśli o miłości i związkach, uważa, że jest to dla niej zakazanym owocem. Po prostu trwa i czeka na ten ostatni dzień, kiedy już się nie obudzi. Jednak pewnego dnia Rosalie poznaje kogoś, z kim chciałaby spędzić jak najwięcej wspólnych chwil…


***
Oficjalna premiera powieści „Carpe diem” zaplanowana jest na dzień 6 kwietnia, a recenzja na blogu pojawi się jeszcze w marcu. Jesteście zainteresowani tym tytułem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger