„WILDER. RENEGACI” – REBECCA YARROS | Ten scenariusz emanuje szaleństwem!

Rebecca Yarros eksponuje inną twarz, tworzy bowiem historię nasączoną fabularnym szaleństwem – tym samym zaprasza na pokład luksusowego statku, na rejs szalony i nieobliczalny, pełen zmysłowych epizodów i wizualnie niebezpiecznych scen. Tu trzeba być ostrożnym i zachłannym zarazem, trzeba się delektować i walczyć z własnymi demonami, trzeba też zbliżyć się do granicy własnego strachu. Właśnie tak silne emocje przeważają w powieści Wilder, stanowiącej pierwszy tom mocno angażującej serii Renegaci.

To doprawdy niespotykana fabuła – scenerią osadzona na morskim tle, nasączona aurą naukowego kursu, zmysłami natomiast balansująca między rodzącą się namiętnością i potrzebą konfrontacji z ryzykownymi wyzwaniami. Bo przecież Paxton Wilder wyraźnie kocha życie na krawędzi, odważnie eksploruje zasięgi motocrossu, nieustannie kusi własny los i próbuje sięgać kresu możliwości. Adrenalina to niewątpliwie jego drugie imię. Dla Leah to czyste szaleństwo, może nawet głupota, a jednak to właśnie ona zostaje wciągnięta w ten alarmujący i z pewnością mrowiący charakter zdarzeń. Tu nie ma miejsca na epizodyczne błędy, nie ma też przestrzeni na sceniczną chwiejność postanowień – każdy kaskaderski wyczyn promienieje hardością oraz podziwianą medialnie dokładnością. W tym skrupulatnym, jednocześnie niepokornym wizerunku, pojawia się też coś niezwykle subtelnego – wzajemna fascynacja. Tak uruchamiają się zmysły i tak budzi się pożądanie, tak rodzi się potrzeba bliskości i konieczność odświeżenia starych ran. Gdzieś ukradkiem wyczuwa się także aurę wzmożonego niepokoju – ktoś prawdopodobnie czai się w cieniu i próbuje przeszkodzić, ktoś ma już swoją wizję na przerwanie szczęścia.

Takich wrażeń się nie zapomina! Rebecca Yarros zaprasza w absolutnie nieprzeciętny rejs – zjawiskowy, ekskluzywny i poruszający, zanurzony filmowo w szeptach ożywionej namiętności. Ten scenariusz emanuje szaleństwem oraz brawurową zuchwałością, okazuje się nieobliczalny i ekscytujący, pełen niebezpiecznych zakrętów. Tu adrenalina staje się synonimem przyjaciela, bolesna przeszłość szuka trudnej konfrontacji, a bezduszna intryga przełamuje smak fascynującej pikanterii – z pewnością nie pozwala się nasycić, każe zachować czujność i bacznie obserwować mijane twarze. Niesamowicie zajmująca powieść!
_____ 
Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Feeria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger