LITERACKI PRZEGLĄD BLOGOWY #1

Odwiedzam wiele blogów literackich i z dużą przyjemnością czytam recenzje innych czytelników. Zauważyłam jednak, że niektóre z nich giną w wirtualnym tłumie, a szkoda, bo widać w nich zaangażowanie i trud wniesione przez autora bloga.

Podobnych przeglądów pojawiło się kilka w blogosferze i nie ukrywam, że były one dla mnie inspiracją do stworzenia własnego. Cykl ma na celu promowanie dobrych i kreatywnych wpisów recenzyjnych, jak również tych, które recenzjami nie są, ale tematycznie krążą wokół literatury. Aby łatwiej było Wam znaleźć interesujący Was post, posortowałam propozycje na kilka tematów.

  • Ta opinia jest nieco starsza, ale na Niebieski Stoliczek warto zajrzeć, bowiem znajdziecie tam dokładną analizę baśni islandzkich "BAŚNIE ÍSLENSK ÆVINTÝRI".
  • Odwiedzając House of Readers będziecie mieli okazję poczytać o emocjach związanych z pozycją "W RAMIONACH GWIAZD" autorstwa Amie Kaufman i Meagan Spooner
  • O tym, czy "MOJEGO SŁUGĘ EZRA" Macieja Żytowieckiego należy przyporządkować tylko do fantastyki, przeczytacie na blogu Nowalijki
  • Czwartą część cyklu Dawca "SYN" autorstwa Lois Lowry przybliżycie sobie podczas lektury recenzji Diane Rose na blogu Recenzje z Pazurem
  • Powody kryzysu czytelniczego na Pierogach Pruskich - TUTAJ
  • Dyskusja o pobieraniu e-booków z sieci u Lustra Rzeczywistości - TUTAJ
  • Akcja LEPSZY BLOGER KSIĄŻKOWY na blogu Jusssi - SZCZEGÓŁY TUTAJ
  • Konkurs z okazji 300 obserwatorów na blogu About Katherine. Do wygrania "Linia serc" - SZCZEGÓŁY TUTAJ
  • Konkurs z Kariną Bonowicz, w którym do wygrania jest "I tu jest Bies pogrzebany" u Cyrysi - SZCZEGÓŁY TUTAJ

Mam nadzieję, że polecane wpisy przypadną wam do gustu i jeżeli widzicie potrzebę uzupełnienia tego cyklu, proszę o informację w komentarzu. Celowo nie informuję o częstotliwości, z jaką mam zamiar publikować LITERACKI PRZEGLĄD BLOGOWY, ale możecie się go spodziewać co kilka tygodni. Nie martwcie się, jeżeli nie znaleźliście powyżej swojego ulubionego gatunku, z pewnością pojawi się w kolejnej odsłonie cyklu :) Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger