LITERACKI PRZEGLĄD BLOGOWY #3

Dziś mijają równo trzy tygodnie od ostatniego przeglądu Literackiego Przeglądu Blogowego więc najwyższa pora na przedstawienie kolejnych wpisów, na które warto zwrócić uwagę. W tej odsłonie znajdziecie więcej klasyki oraz recenzji książek dla dzieci i młodzieży, ale miłośnicy innych gatunków powinni również znaleźć coś dla siebie.
  • Dlaczego łatwiej było być mordercą w starożytności? Odpowiedź na to pytanie poznacie, czytając recenzję powieści „Czytanie z kości” Jakuba Szamałka, jaką opublikowała u siebie Meg Sheti.
  • O tym, czy warto poznać różnice dzielące dawną rzeczywistość rzymską od świata starożytnego Egiptu, przeczytacie w recenzji „Córki Kleopatry” na Dosiakowym Królestwie.
  • Jakże pozytywna rekomendacja czeka na Was na blogu Bądź tu teraz. Angelika opowiada o swoich wrażeniach po lekturze „Ugly love” Colleen Hoover.
  • O szalonej podróży do świata nauki dowiecie się z dowiecie się z recenzji „Niebezpiecznych eksperymentów” opublikowanej na blogu Nasz zaczytany świat. 
  • Czy jest ktoś, kto chętnie powróci do Bullerbyn? Pozycję „Bullerbyn. Trzy opowiadania” przybliża nam Sylwia z bloga nieperfekcyjnie.pl
  • Jak wygląda proces leczenia depresji? Czy można opisać poważne problemy nękające młodych ludzi, pisząc niczym John Green? Przekonajcie się o tym podczas lektury recenzji „Całkiem zabawnej historii”, jaką przygotowała dla Was Natalia z bloga The Bookish City. 
  • Jak bardzo unikalni są bohaterowie powieści „Akademia Pennyroyal” M.A. Larsona? Przeczytajcie recenzję autorki bloga Lustro Rzeczywistości, a wszystko stanie się dla Was jasne.
  • Widzieliście, jaki konkurs przygotowała autorka bloga Matka Puchatka? Tu wygra kreatywność! Książkowe nagrody czekają na Was TUTAJ.

Jak Wam się podoba nowa dawka blogowych propozycji? Zainteresowałam Was? Napiszcie, które z polecanych wpisów najchętniej odwiedziecie. Życzę miłej lektury i pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger