„REBEL” – REBECCA YARROS | Brawurowa, pasjonująca i zmysłowa

Ten rejs pozostawia po sobie niezapominane fotografie. Trzecia część Renegatów okazuje się tak samo niebezpieczna i ekscytująca, jak poprzednie dwa tomy, lecz zdaje się być jeszcze bardziej intensywna w przebiegu mocno ryzykownych scen – wszystko przez trudny do okiełznania i z pewnością fascynujący motyw zakazanej miłości, jaka nieoczekiwane dotyka głównych bohaterów. Rebecca Yarros zachęca do ponownego zachwycania się spektakularnymi pokazami, jednocześnie barwnie utrwalając piękno szalonej namiętności.

Nie trzeba wielu stron, aby odkryć buntowniczy charakter Penny Carstairs. Ta kobieta potrafi błyskawicznie sprowokować męską wyobraźnię, potrafi też odważnie balansować na granicy życia, choć przez jej skruszoną duszę, wyraźnie przenika żal związany z ukochaną siostrą. Mocno zaakcentowana tu adrenalina, to nie tyle atrybut sportowego pożądania, co raczej towarzyszka ekstremalnych i niezaprzeczalnie pasjonujących wyczynów sportowych – to ona czyni tę serię tak angażującą, swoistą i nieobliczalną, to ona pomaga konfrontować się ze słabościami, to ona zasila pragnienie przekroczenia fizykalnych granic. Dla odbiorcy to niewątpliwie imponujące widowisko, to także okuta morzem sceneria luksusowego statku, który tworzy wyjątkową przestrzeń dla rozwoju niedozwolonych uczuć. Romans wykładowcy z seksowną studentką wymusza czujność oraz fabularną konspirację – dla tych kreacji to nie tylko ryzyko utracenia znanej sobie codzienności, to znacznie więcej. Bo przecież były żołnierz ma swoją kubańską tajemnicę, ma też dokładnie przemyślany plan. Czytelnik wdziera się w ten naukowy rejs z rosnącym zainteresowaniem, śledząc nie tylko pięknie opisaną i bezapelacyjnie szczerą bliskość, ale podziwiając też błyskotliwy humor, doceniając ciekawostki polityczne i geograficzne, ceniąc także podjęte przez autorkę motywy poboczne, wśród których najbardziej wyeksponowane zostają miłość do rodzeństwa, siła przyjaźni oraz godne podziwu zaufanie. Ta lektura przynosi dużo rodzinnych wzruszeń, ale przede wszystkim dostarcza sportowej ekscytacji oraz miłości splecionej z najważniejszymi wartościami.

Brawurowa, pasjonująca i zmysłowa – właśnie takie słowa wypełniają myśli po najbardziej niebezpiecznym tomie porywającej serii Renegaci. Rebecca Yarros wkrada się do dwóch uwrażliwionych serc, dociera do głębi uzależniających doznań, przemierza otchłań zniewalających, choć przecież zakazanych uczuć. Rebel to romans zanurzony w pragnieniu przekraczania granic sportowych możliwości, przyciągający odwagą i adrenaliną, niejednokrotnie zapierający dech, z pewnością efektowny i fascynujący. Ta miłość domaga się starcia z własną ostrożnością, wymaga zaufania i przyjacielskiego wsparcia, przede wszystkim natomiast potrzebuje zrozumienia rodzinnych intencji.
_____ 
Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Feeria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger