ZAPOWIEDŹ GORĄCEJ SERII „MIMO MOICH WIN” | Czy serce można oddać tylko raz?

Nadchodzi mrok, granica między dobrem i złem znika, a miłość już nigdy nie będzie postrzegana tak samo… Czeka nas ogromny ból i niewyobrażalne dotąd emocje. Przygotujcie się koniecznie na wyjątkowo gorącą premierę lata.

Na początku czerwca zawita do nas polska premiera pierwszej części serii „Mimo moich win” Tarryn Fisher, a ja swoją przygodę zaczęłam już wczoraj od otwarcia tajemniczej przesyłki od Wydawnictwa Otwartego. Czarna koperta, a w niej przesycony cierpieniem list, mroczne fotografie oraz przepiękna bransoletka od hangers.pl, na której widnieje sugestywny napis „Serce można oddać tylko raz”.

A o to treść tajemniczego listu:

Nie, nie jestem bez winy, ale zanim mnie osądzisz, pozwól, że coś Ci powiem. Pomyśl o mężczyźnie, którego kochasz najbardziej. Pomyśl o każdej wspólnej chwili wypełnionej rozmowami i milczeniem, o lepszych i gorszych dniach, o budzeniu się u jego boku. A teraz wyobraź sobie, że go tracisz. Ktoś wyszarpał, wydarł ukochanego z Twojego życia i zostawił pustkę. Cholernie niesprawiedliwe.
prawda? Mogłabym odpuścić, zapomnieć, wyjechać… Jednak czy zrobiłabyś to samo, gdyby w grę wchodziło odzyskanie każdego wspólnego dnia z ukochanym? Do tej pory cierpiałam. Teraz postanowiłam zawalczyć, nawet jeśli to oznacza, że inni też będą cierpieć. Bo miłość zawsze boli i nadszedł czas, by przygotować się na rany i blizny. A Ty, mimo moich win, nie potępisz mnie. Widzę, że już się wahasz, patrzysz w stronę ukochanego i myślisz, ile byłabyś w stanie poświęcić, by go odzyskać.

O.

 

Czy teza postawiona na zawieszce bransoletki potwierdzi się w treści książki? Ja czekam z niecierpliwością i już wiem, że łatwo poddam się temu urokowi. Czy ktoś z Was również planuje przekroczyć progi ognistej serii Tarryn Fisher?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger