WYNIKI KONKURSU Z EMILY GIFFIN

Tydzień z Emily Giffin zakończył się konkursem, w którym do wygrania był zestaw siedmiu książek amerykańskiej pisarki. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i piękne odpowiedzi konkursowe. Kto będzie mógł zorganizować własny maraton pod szyldem pani Giffin? Poniżej znajdziecie wyniki konkursu. 

Zadanie uczestników konkursu było dwuetapowe. Aby wziąć udział, należało pozostawić komentarz pod jedną z recenzji powieści Emily Giffin wraz z uzasadnieniem, dlaczego właśnie tę książkę chce się przeczytać. W drugim etapie uczestnicy konkursu mieli odpowiedzieć jednym zdaniem, za co najbardziej cenią literaturę kobiecą. Zadanie nie było łatwe, ale finalnie wpłynęło aż 20 poprawnych zgłoszeń. Kto wygrał?


Nagrodę w postaci zestawu siedmiu książek Emily Giffin [„Coś pożyczonego”, „Coś niebieskiego”, „Dziecioodporna”, „Sto dni po ślubie”, „Siedem lat później”, „Pewnego dnia” oraz „Ten jedyny”] otrzymuje:Gratuluję zwyciężczyni! 
Zgodnie z regulaminem proszę o przesłanie danych do wysyłki nagrody na poniższy adres e-mail (mail powinien być wysłany najpóźniej 24 sierpnia 2016).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger