[ZAKOŃCZONY] KONKURS Z EMILY GIFFIN | DO WYGRANIA AŻ 7 KSIĄŻEK!


Organizacja Tygodnia z Emily Giffin sprawiła, że w ostatnich dniach blog Mozaika Literacka oscylował wokół literatury kobiecej. Amerykańska autorka niewątpliwie potrafi poruszyć wrażliwe serca, a przy okazji nie boi się trudnych tematów. Chcąc Was zachęcić do twórczości pisarki, zapraszam Was do udziału w Konkursie z Emily Giffin. 

Jesteście ciekawi twórczości Emily Giffin? Trafiliście w odpowiednie miejsca. Właśnie tu macie możliwość wygrania aż siedmiu książek autorstwa amerykańskiej pisarki. Co trzeba zrobić? Przeczytajcie dokładnie regulamin konkursu i do dzieła! ZADANIE KONKURSOWE

UWAGA! Zadanie konkursowe jest dwuetapowe: 

ETAP 1 – W KOMENTARZU POD RECENZJĄ PRZYNAJMNIEJ JEDNEJ POWIEŚCI EMILY GIFFIN (WPISY OZNACZONE JAKO TYDZIEŃ Z EMILY GIFFIN) NAPISZ, DLACZEGO CHCESZ PRZECZYTAĆ AKURAT TĘ POWIEŚĆ? – Jeżeli pod wybraną recenzją jest już Twój komentarz, możesz go pozostawić, edytować lub dopisać nowy. 
ETAP 2 – W KOMENTARZU POD PONIŻSZYM POSTEM (ZGODNIE ZE SCHEMATEM ZGŁOSZENIA) UZASADNIJ JEDNYM ZDANIEM, ZA CO NAJBARDZIEJ CENISZ LITERATURĘ KOBIECĄ? 


Wygra osoba, która zaliczy oba etapy, a jej odpowiedzi na pytania konkursowe okażą się najciekawsze.NAGRODA 
Jedna osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą, otrzyma zestaw siedmiu powieści Emily Giffin: „Coś pożyczonego”, „Coś niebieskiego”, „Dziecioodporna”, „Sto dni po ślubie”, „Siedem lat później”, „Pewnego dnia” oraz „Ten jedyny”.


BANER KONKURSOWY


Schemat zgłoszenia: 
Zgłaszam się! 
Nick: 
Odpowiedź na zadanie konkursowe (II etap): 


Na zgłoszenia czekam do 15 sierpnia 2016 roku (do godz. 23:59). 


Wszystkim uczestnikom konkursu życzę powodzenia!


REGULAMIN KONKURSU „KONKURS Z EMILY GIFFIN”: 
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Mozaika Literacka. 
 2. „KONKURS Z EMILY GIFFIN” trwa od 21 lipca do 15 sierpnia 2016 roku (do godz. 23:59). 
 3. Zadanie konkursowe jest dwuetapowe: ETAP 1 – W KOMENTARZU POD RECENZJĄ PRZYNAJMNIEJ JEDNEJ POWIEŚCI EMILY GIFFIN (WPISY OZNACZONE JAKO TYDZIEŃ Z EMILY GIFFIN) NAPISZ, DLACZEGO CHCESZ PRZECZYTAĆ AKURAT TĘ POWIEŚĆ? – Jeżeli pod wybraną recenzją jest już Twój komentarz, możesz go pozostawić, edytować lub dopisać nowy. ETAP 2 – W KOMENTARZU POD PONIŻSZYM POSTEM (ZGODNIE ZE SCHEMATEM ZGŁOSZENIA) UZASADNIJ JEDNYM ZDANIEM, ZA CO NAJBARDZIEJ CENISZ LITERATURĘ KOBIECĄ? 
 4. Zwycięzcą konkursu zostanie jedna osoba, która zaliczy oba etapy, a jej odpowiedzi na pytania konkursowe okażą się najciekawsze. 
 5. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski. 
 6. Nagrodą główną w konkursie jest zestaw siedmiu książek Emily Giffin: „Coś pożyczonego”, „Coś niebieskiego”, „Dziecioodporna”, „Sto dni po ślubie”, „Siedem lat później”, „Pewnego dnia” oraz „Ten jedyny”. 
 7. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Otwarte
 8. Koszt wysyłki nagrody pokrywa organizator konkursu. 
 9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w oddzielnym wpisie, w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu. 
 10. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca zobowiązany jest wysłać wiadomość e-mail z danymi do wysyłki nagrody. Wiadomość powinna zostać wysłana na adres mozaikaliteracka@gmail.com 
 11. Jeżeli w ciągu 3 dni zwycięzca nie wyśle danych adresowych, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger