LITERACKI PRZEGLĄD BLOGOWY #10

Jakie książki brali pod lupę recenzenci w miesiącu wrześniu? Opinie, z którymi warto się szybko zapoznać, znajdziecie w poniższym Literackim Przeglądzie Blogowym. Na tapecie znalazły się zarówno powieści kryminalne, horrory, literatura współczesna, jak również kilka pozycji New Adult. Życzę owocnego czytania!

  • Szukacie odpowiedzi na pytanie: po co komu szkielety z wykopalisk? Marta z bloga Okiem MK w recenzji powieści „Czarne światło” Marty Guzowskiej twierdzi, że właśnie w tej lekturze doszukała się wyjaśnienia. 
  • Pełnokrwisty bohater w polskim kryminale sensacyjnym? Zgodnie z opinią Marty Mrowiec właśnie taką postać wyklarował Robert Małecki w swoim debiucie literackim „Najgorsze dopiero nadejdzie”
  • O tym, że ciałem porozumiewamy się inaczej niż słowem opowiada Magdalena Paździor z bloga Bukfinker w recenzji kryminału „Kamfora” Małgorzaty Łatki.
  • O niesamowitej relacji pisarza i jego psychofanki w powieści „Misery” Stephena Kinga opowiada autorka bloga Księgoteka. 
  • Nieco o dobrych, a znacznie więcej o słabych stronach horroru „Podpalaczka” Stephena Kinga, znajdziecie w luźnej recenzji, jaką napisała Martyna z bloga Kronika Czytelnika.
  • O tajemniczej szybie między intymnością bohaterów a okiem czytelnika w powieści „Manwhore” Katy Evans opowiada Kryśka z bloga Wybebeszamy książki.
  • Jedna z czterech bardzo przyjemnych książek Sophie Kinselli może być Twoja! Konkurs znajdziecie na blogu Rozmaite Poczytania Gagatki. Termin nadsyłania zgłoszeń to 15 października.


Który wpis zainteresował Was najbardziej? Czekam na Wasze reakcje w komentarzach. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger