ZAPOWIEDŹ | "STRACEŃCY" - INGAR JOHNSRUD

Pamiętacie "Naśladowców" Ingara Johnsruda? Już 15 lutego 2017 roku ukaże się kolejna część norweskiej serii z Fredrikiem Beier'em. Zapowiedź "Straceńców" znajdziecie poniżej, a recenzję pierwszego tomu możecie przeczytać tutaj.***


"STRACEŃCY" - INGAR JOHNSRUD
Fredrik Beier przekroczył swój próg wytrzymałości. Rozwód, śmierć dziecka, nieudane śledztwo, które pociągnęło za sobą wiele ofiar. Budząc się w szpitalnym łóżku, Beier wie, że kilka pigułek więcej popitych alkoholem i byłby już tylko legendą norweskiej policji. Gdy udaje mu się wreszcie stanąć na nogi, jego partnerka Kafa Iqbal odkrywa cztery trupy w różnych dzielnicach Oslo. Na miejscu jednej ze zbrodni uwagę policjantki przykuwa zdjęcie dziewczynki podpisane Kalypso. Pojawiają się kolejne ofiary, a w ich mieszkaniach Iqbal i Beier znajdują taką samą fotografię. Co oznacza tajemniczy podpis? Ceną za odpowiedź na to pytanie może być niejedno życie..."Straceńcy" pojawią się w Polsce dzięki wydawnictwu Otwarte, a ich premiera przewidziana jest na 15 lutego. Wcześniej na blogu pojawi się recenzja książki.

Jesteście zainteresowani tym tytułem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger