ZAPOWIEDŹ | "ZEMSTA I PRZEBACZENIE. RZEKA TĘSKNOTY" - JOANNA JAX

Dwa tomy niezwykłej serii Zemsta i przebaczenie już za nami. Powieść Otchłań nienawiści okazała się spektaklem żywych i wyraźnie bolesnych emocji, jakie przyniosła bezwzględna wojna. Zachęcam do przeczytania recenzji poprzednich tomów (Narodziny gniewu, Otchłań nienawiści), a już 24 maja w księgarniach pojawi się Rzeka tęsknoty, będąca poruszającą kontynuacją zmagań z wojenną rzeczywistością.


***
"Zemsta i przebaczenie. Rzeka tęsknoty" - Kolejne lata wojny odzierają mieszkańców Europy ze złudzeń na rychłe jej zakończenie. Nie tylko na terenie Polski ludzie stykają się z okrucieństwem, także wycieńczająca wojna na wschodzie odkrywa barbarzyńskie praktyki, gdzie pojęcie człowieczeństwa zostaje zdewaluowane i ludzkie życie wydaje się nie mieć wartości. Los rozdziela czwórkę bohaterów i stawia przed nimi kolejne wyzwania, a brzemię wojny odciska na nich głębokie piętno. Czy uda im się pokonać piętrzące się przeszkody? Czy miłość i przyjaźń wygrają z nienawiścią i egoizmem, gdy ludzkie ścieżki wyznacza historia? Kiedy biografie naznaczone są bólem i krwią, każdy stara się ocalić to co jeszcze dobrego tli się w człowieku.


***
MOJA REKOMENDACJA

Oficjalna premiera książki to 24 maja. Czekacie na ten tytuł?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger