KSIĄŻKA Z JAJEM… | czyli wielkanocna wymiana książkowa u Stworka vel Oka

 
Widzieliście, co zapowiedziała u siebie autorka bloga Rozmaite Poczytania Gagatki? 

Dostawać prezenty lubi prawie każdy, a nic nie ucieszy miłośnika książek bardziej niż kolejny egzemplarz książki do kolekcji. Z pewnością pamiętacie bożonarodzeniową wymianę u Królowej Moli, której zasięg zrobił ogromne wrażenie. Przy następnej wymianie z pewnością dołączę do uczestników, a zanim nadejdzie kolejna zima, Stworek vel Oka proponuje tożsamą zabawę w bardzo wiosennym, wielkanocnym klimacie. Jak wiecie, czym więcej osób zgłasza się do takiej wymiany, tym większe zaangażowanie i większa radość z niespodzianek.


Na czym polega wielkanocna wymiana?

Przede wszystkim na dobrej zabawie :), która polega na sprezentowaniu wylosowanemu uczestnikowi minimum jednej książki oraz… JAJA. Tak, dobrze przeczytaliście. Do książki należy dołączyć jajko, oczywiście nie te z lodówki, bo strach o książkę :), ale tu trzeba postawić na własną kreatywność. Mi ten pomysł bardzo się spodobał i mam nadzieję, że do akcji dołączy duża liczba uczestników :).


Dokładny regulamin znajdziecie na blogu organizatorki, a ja bardzo zachęcam! Jestem ciekawa, kto będzie moją wielkanocną „ofiarą” :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger