LITERACKI PRZEGLĄD BLOGOWY #8

Zapraszam na kolejną relację z Literackiego Przeglądu Blogowego. W dzisiejszym wpisie królują thrillery, powieści historyczne i literatura współczesna, ale miłośnicy innych gatunków również znajdą coś dla siebie. Niektóre blogi są stosunkowo nowe w blogosferze więc jestem ciekawa, czy mieliście okazję już je poznać. Życzę miłej lektury!

  • Islandia ostatnio przechodzi renesans i jest na ustach wielu, ale nie można zapomnieć o literaturze. O ciekawym wątku sensacyjnym w książce „Kobiety” Steinara Bragi opowiada autorka bloga Niebieski Stoliczek.
  • Dlaczego trup w powieści kryminalnej "Garść popiołu" Wojciecha Wójcika jest nie byle jaki? Przekonacie się o tym w recenzji, jaką przygotowała autorka bloga Czepiam się książek.
  • O korporacyjnej władzy i mocnej osobowości głównego bohatera w powieści „Master” Olgierda Świerzewskiego przeczytacie w recenzji, jaką przygotowała Paulina z bloga Oko na kulturę.
  • O minimalizmie postaci i dialogów w powieści „Czarne jak moje serce”, której autorem jest Fin Antti Tuomainen, opowiada autorka bloga Jane Doe.
  • Czy Mia Sheridan potrafi dobrze pisać sceny erotyczne? Przekonajcie się podczas czytania recenzji książki „Calder. Narodziny odwagi”, jaką zaproponowała Isabelle West z bloga Z książkami przy kawie.
  • O dalszych losach Bastarda Rycerskiego w książce „Misja Błazna” Robin Hobb opowiada Kasia z bloga Geek Books.
  • Czy tytułowy „Dawca” jest postacią melancholijną? Odpowiedź znajdziecie w recenzji powieści Lois Lowry, jaką przygotowała autorka bloga Artefakty Nuki.
  • Kryminalna uczta dla miłośników audiobooków! Koniecznie zajrzyjcie na bloga Rozmaite Poczytania Gagatki, gdzie wygrać można jeden z trzech audiobooków Nele Neuhaus. Konkurs trwa do 2 sierpnia. LINK DO KONKURSU.

Czytaliście już polecane wpisy? Który zainteresował Was najbardziej? Czekam na Wasze reakcje w komentarzach. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger