WYNIKI KONKURSÓW URODZINOWYCH


Przed organizacją konkursów urodzinowych nie sądziłam, że będą cieszyć się one tak dużą popularnością. Zadania wymagały bowiem kreatywności i miałam pewne obawy, czy aktywnie weźmiecie w nich udział. Szybko rozwialiście moją małą wątpliwość, a kolejne komentarze pod postami konkursowymi utwierdziły mnie w przekonaniu, że pomysłów z pewnością Wam nie brakuje. 

Po zakończeniu konkursów i zapoznaniu się ze wszystkimi odpowiedziami konkursowymi mogę śmiało napisać, że to ja miałam najtrudniejsze zadanie. Wasza kreatywność zaskoczyła mnie dosłownie w każdym calu, a pomysły na tytuły powieści przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W każdym konkursie otrzymałam kilkadziesiąt świetnych i naprawdę pomysłowych odpowiedzi, a wybór tej najlepszej był dla mnie nie lada wyzwaniem. Zapraszam na wyniki konkursów z okazji pierwszych urodzin bloga Mozaika Literacka.


WYNIKI KONKURSU BAJECZNA ZBRODNIA

http://www.mozaikaliteracka.pl/2016/06/konkurs-bajeczna-zbrodnia-urodzinowa.htmlW konkursie BAJECZNA ZBRODNIA zadaniem było wymyślenie kreatywnego tytułu powieści kryminalnej, w której bohaterem byłby bohater wybranej bajki z dzieciństwa. Odpowiedzi w tym konkursie rozbroiły mnie najbardziej (polecam poczytać w komentarzach), a wpłynęło aż 70 prawidłowych zgłoszeń. Niektórych poniosła wena i przesyłali nawet po kilka pomysłów. Która odpowiedź okazała się zwycięska? 

Nagrodę główną w postaci książki „Śnieżka musi umrzeć” ze zwycięską dedykacją od autorki Nele Neuhaus otrzymuje: 

Nagrody dodatkowe w postaci zdjęcia z autografem Nele Neuhaus wędrują do: WYNIKI KONKURSU CZYSTA ZBRODNIA 

http://www.mozaikaliteracka.pl/2016/06/konkurs-czysta-zbrodnia-urodzinowa.htmlUczestnicy konkursu CZYSTA ZBRODNIA mieli za zadanie odegrać rolę prawdziwego mordercy, który właśnie dokonał makabrycznej zbrodni. Pytanie dotyczyło miejsca, w którym ukryliby zwłoki. Udział w konkursie ewidentnie zainspirował niektórych i przesłali odpowiedzi w formie długiego opowiadania, który nie tylko zdradzał konkursowe miejsce, ale także całą kryminalną otoczkę. Przyznaję, że zapewniliście mi ciekawą lekturę i nie wiem, czy jakaś powieść kryminalna dorówna Waszej kreatywności. Mieliście pomysł zakopania zwłok na cmentarzu, inni chcieli je poćwiartować, rozczłonkować, zmielić, rozpuścić, zamrozić lub pożywić nimi węgorze. Wszystkie odpowiedzi były nadzwyczaj kreatywne, a łącznie wpłynęło aż 27 poprawnych zgłoszeń. Kto zatem zwyciężył? 

Nagrodę w postaci książek: „Rykoszet”, „Twardy zawodnik” oraz „Cień” autorstwa Marka Stelara otrzymuje: 

 
WAŻNA INFORMACJA DLA ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU CZYSTA ZBRODNIA 
W związku z przesunięciem przez wydawnictwo terminu premiery powieści „Cień” na wrzesień tego roku, książka ta zostanie dosłana po premierze. Pozostałe dwie pozycje wysłane zostaną w najbliższych dniach. WYNIKI KONKURSU NIEWINNE KŁAMSTWO

http://www.mozaikaliteracka.pl/2016/06/konkurs-niewinne-kamstwo-urodzinowa.html
W konkursie NIEWINNE KŁAMSTWO uczestnicy odpowiedzieli na pytanie, czy kłamstwo w związku dwojga ludzi może być dokonane w dobrej wierze. Otrzymałam 34 prawidłowe zgłoszenia, z czego zdecydowana większość zaprzeczyła istnieniu dobrej strony kłamstwa. Która odpowiedź była najbardziej kreatywna?


Nagrodę w postaci książki: „Mimo moich win” Tarryn Fisher otrzymuje: WYNIKI KONKURSU MUZYCZNA ZBRODNIA

http://www.mozaikaliteracka.pl/2016/06/konkurs-muzyczna-zbrodnia-urodzinowa.html
W konkursie MUZYCZNA ZBRODNIA zadaniem było wymyślenie tytułu dla powieści mieszczącej się w gatunku thriller i jednocześnie nawiązującej do muzyki. To zadanie również wyzwoliło Waszą kreatywność, otrzymałam bowiem aż 39 prawidłowych zgłoszeń. Przyznaję, że każda z odpowiedzi była rewelacyjna i żałuję, że nie mam do rozdania większej liczby egzemplarzy. Jedna odpowiedź wybiła się w tym tłumie geniuszów. Kto został zwycięzcą? 

Nagrodę w postaci książki: „Igrając z ogniem” Tess Gerritsen z gratulacjami i autografem samej autorki otrzymuje: WYNIKI KONKURSU KOSZMARNA ZBRODNIA

http://www.mozaikaliteracka.pl/2016/06/konkurs-koszmarna-zbrodnia-urodzinowa.htmlW konkursie KOSZMARNA ZBRODNIA zadanie było podobne. Uczestnicy wymyślali tytuł dla powieści mieszczącej się również w gatunku thriller, która tym razem nawiązywałaby do koszmarnego snu. Kreatywności Wam nie brakowało, otrzymałam 34 prawidłowe zgłoszenia. Tylko jedna osoba mogła jednak zwyciężyć. Kto taki? 


Nagrodę w postaci książki „Egzekutor” Chrisa Cartera otrzymuje: Gratuluję wszystkim zwycięzcom! 
Niebawem otrzymacie ode mnie wiadomość mailową z prośbą o przesłanie danych do wysyłki nagrody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger