ZAPOWIEDŹ: „ZEMSTA I PRZEBACZENIE. NARODZINY GNIEWU” JOANNA JAX

Miło mi poinformować, że zostałam jedną z ambasadorek najnowszej powieści Joanny Jax, stanowiącej pierwszy tom serii "Zemsta i przebaczenie". Już niedługo na blogu pojawi się recenzja tej poruszającej historii, a także konkurs, w którym będzie możliwość wygrania książki. Z przyjemnością przedstawiam powieść "Narodziny gniewu"

"Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu" - to pierwsza część nowego cyklu powieściowego Joanny Jax – autorki sagi o rodzinie von Becków. Podobnie jak w swych poprzednich książkach pisarka osadziła fabułę powieści w kilku krajach, pokazując losy dwóch spokrewnionych z sobą mężczyzn i ich potomków na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila stanie także miłość i namiętność. Czy uczucie pozwoli zapomnieć o zadrze w sercu i zemście, czy wyzwoli kolejne demony?


***
MOJA REKOMENDACJA:


Oficjalna premiera książki to 22 listopada, ale miłośnicy e-booków już teraz mogą zagłębić się w tej pięknej historii. Prapremiera "Narodzin gniewu" dostępna jest jedynie na stronie Virtualo.

Jesteście zainteresowani tym tytułem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger