„ANGEL WINGS” – ANNA PUROWSKA | Historia otulona młodością rozczulających doznań!

Powieść zapełniona nastoletnią niepewnością – ciepła, nastrojowa i poruszająca. Tu chyłkiem wkrada się zimowa aura, tu wyczuwa się raźną potrzebę bliskości. Anna Purowska naturalnie porusza się między napięciami nieletniości i dojrzałością przeżyć, śmiało operuje emocjami i definiuje pragnienia zauroczonych finezyjnie serc. Angel Wings zachwyca zażyłością zdarzeń i fotograficzną scenografią, pozwala dostrzec niewidzialne i uchwycić refleksyjne treści, barwnie wypełnia otchłań pochłoniętej wyobraźni.

To muzyka wypełnia przestrzeń rozrzewniającej opowieści – staje się nicią romantycznej afiliacji, więzią ukradzionych słów i materiałem wzajemnej eksploracji, okazuje się pasjonująca, sensoryczna i mocno ekspresyjna. On zdaje się być przesiąknięty rodzinną zamożnością, odarty z familijnej atmosfery i wyraźnie zanurzony w niechlubnie zainicjowanym kłamstwie. Fizykalnie czarujący i charyzmatyczny, z pewnością popularny na szkolnych korytarzach. Ona naznaczona zostaje traumą przywoływanej w myślach przeszłości, żyje pokłosiem nieobliczalnej tragedii – w kreacji okazuje się raczej nieśmiała, wyciszona, zauważalnie zamknięta w sobie. On bawi się rockowymi dźwiękami, ona tworzy blog z własnymi tekstami, z poezją domagającą się odpowiednich nut. To zbieg okoliczności łączy ich strapione życiorysy – daje szansę na wzajemną ekscytację, na ekspansję nieznajomych gestów i wewnętrzną walkę z odpowiedzialnością, na ożywienie wątpliwości i wybudzenie niechcianych wspomnień. Wszystko spisane naprzemienną narracją pierwszoosobową – niezwykle wzruszającą, osobistą i przekonującą.

Historia otulona młodością rozczulających doznań – dyskretna i rozgrzewająca. Anna Purowska wdziera się w otchłań dorastających wrażliwości, dotyka nastoletniej chwiejności i odurzającej fascynacji, szeptem aranżuje piękne i wyczuwalnie romantyczne uniesienia. Tu kłamstwo staje się nośnikiem fabularnej niepewności, a przeszłość przywołuje rodzinne poruszenia – to, co głosem niewypowiedziane, przewrotnie staje się filarem poufnego zadurzenia. Angel Wings to spektakl przepełniony muzyczną subtelnością oraz poetycką treścią, to także malownicza świąteczna atmosfera i przyprószony śnieżnym pyłem Wrocław.
_____ 
Współpraca reklamowa z wydawnictwem Books4YA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger