„KIERUNEK MIŁOŚĆ” – CATHERINE WALSH | Ta podróż promienieje w oczach czytelnika!

Fascynująca przygoda! Ta wyprawa idealnie komponuje się z długimi zimowymi wieczorami – otula magiczną atmosferą, przywołuje uśmiechy i rodzinne tradycje, szeptem ożywia także wygasłe sentymenty. Niepostrzeżenie staje się uroczą świąteczną fotografią. Catherine Walsh pozwala zmierzyć się z umykającym nieuchwytnie czasem i równolegle zatrzymuje się nad fotografią dziesięcioletniej już znajomości – tym samym, daje szansę na dynamizację romantycznych doznań.

Tu przewidywalność można uznać za oczywistą i fabularnie pożądaną – to powieść o niewątpliwie uczuciowym i jednocześnie mocno filmowym charakterze. Najważniejsze emocje czają się w sercach zaprzyjaźnionych bohaterów, zaczynają uwierać i dążyć do własnej subtelnej definicji – ewidentnie chcą zostać spostrzeżone. Zaproponowana narracja barwnie wypełnia przestrzeń zaabsorbowanej wyobraźni – czytelnik wkrada się bowiem do nieco chaotycznej, choć filigranowej wrażliwości Molly, przegląda jej pragnienia, dostrzega wątpliwości, wyczuwa chwiejność szalonego scenariusza. I nie przestaje bawić się aurą zainscenizowanych humorystycznie zdarzeń – odwołany lot okazuje się prawdziwym wyzwaniem, nieoczekiwanie staje się także pożywką dla wielu rozbrajających epizodów. Tak zainaugurowana zostaje historia pełna słodkich zgryźliwości i niezapomnianych wspomnień, wizualnie świąteczna, ciepła i poruszająca. W ferworze niecodziennych aktów, pojawia się chwila na potrzebną refleksję – na budujące przemyślenia i cudowne spotkania, na rodzinne bliskości i niespodziewane powitania.

Ta podróż promienieje w oczach czytelnika – okazuje się rozczulająca, zabawna i charyzmatyczna. Tu czuje się magię świątecznych serdeczności, tu wyczuwa się ciepło rodzinnego ogniska. Kierunek miłość to szaleństwo niefortunnych zdarzeń – historia piękna, nastrojowa i rozrzewniająca, rozkosznie wypełniająca otchłań urzeczonej wyobraźni. Catherine Walsh z uśmiechem wkrada się do naruszonej narracją kobiecości, rozgrzewa pogubione zmysły, pozoruje pocałunki i budzi sugestywne uniesienia – ukradkiem tworzy czarujące i niezaprzeczalnie romantyczne kadry.
_____ 
Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Kobiecym

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger