REKOMENDACJE
ZEMSTA I PRZEBACZENIE. RZEKA TĘSKNOTY - JOANNA JAX

Moja rekomendacja [wewnątrz książki]:
Joanna Jax po raz kolejny odtwarza surowe realia wojenne, a te wrastają w psychikę bohaterów i stale kaleczą ich losy. Tam, gdzie wcześniej królowała radość życia, teraz wyczuwa się nostalgię i tęsknotę za przedwojenną normalnością. Czy samotne serca odnajdą wreszcie drogę do lepszego jutra? Przekonajcie się o tym sami!
Premiera: 24.05.2017 | wydawnictwo: VideografCARPE DIEM - DIANE ROSE

Moja rekomendacja [wewnątrz okładki]:
Przejmujący i gorzki, a jednocześnie lekki, pogodny i spontaniczny – taki jest debiut Diane Rose. Historia Rosalie Heart chwyta za duszę i sprawia, że serce chce płakać i śmiać się zarazem. Tu nikt nie pozoruje emocji, gdyż te przychodzą same i z impetem wdzierają się do wnętrza ludzkiej wrażliwości. Chociaż niektóre z nich są jawnym wyrazem goryczy, to w innych łatwo można dostrzec piękno szczerego optymizmu. Czy niespodziewane uczucie wystarczy, aby wyzwać bezduszną śmierć na pojedynek? Koniecznie się o tym przekonajcie!
Premiera: 06.04.2017 | wydawnictwo: Videograf


WOŁYŃ. BEZ LITOŚCI - PIOTR TYMIŃSKI

Moja rekomendacja [na skrzydełku okładki]:
Wstrząsający spektakl polskiej samoobrony na Wołyniu. Brutalna historia powraca, aby epatować swoją szczerością i tworzyć jawną przestrogę dla przyszłych pokoleń.
Premiera: 15.03.2017 | wydawnictwo: Novae Res

ZEMSTA I PRZEBACZENIE. OTCHŁAŃ NIENAWIŚCI - JOANNA JAX

Moja rekomendacja [wewnątrz książki]:
Autorka sagi Zemsta i przebaczenie świadomie przywraca wojenną rzeczywistość i tworzy z niej niezapomniany spektakl żywych emocji. Zapach wszechobecnej śmierci zmusza bohaterów do odważnej ucieczki przed własnym sumieniem i tylko ukryta w sercu nadzieja pozwala im wierzyć w słuszność dokonywanych wyborów. Karty tej historii wypełnia smak okrutnej goryczy, ale czas pokazuje, że nawet w cieniu czystej nienawiści można wzniecić iskrę prawdziwej miłości…
Premiera: 21.02.2017 | wydawnictwo: Videograf


DZIEWCZYNA Z DALEKA - MAGDALENA KNEDLER

Moja rekomendacja [na skrzydełku okładki]:
Magdalena Knedler zaprasza nas do wysłuchania poruszającej opowieści starszej kobiety, która przez kilkadziesiąt lat skrywała prawdę o własnej młodości - prawdę o dziewczynie poszukującej siebie w brutalnej wojennej rzeczywistości…
 Premiera: 15.02.2017 | wydawnictwo: Novae Res
ZEMSTA I PRZEBACZENIE. NARODZINY GNIEWU - JOANNA JAX

Moja rekomendacja [wewnątrz książki]:
Narodziny gniewu to sugestywny wstęp do poruszającej opowieści, w której czas realizacji przedwojennych marzeń ustępuje miejsca wymuszonym namiętnościom i usilnej walce o przetrwanie. Brzemienna wizja II wojny światowej stawia bohaterów w obliczu najtrudniejszych wyborów, w których łagodny światopogląd przegrywa z żądzą zemsty i zwykłą chciwością. Joanna Jax świadomie wkrada się w tajniki ludzkiej egzystencji, zerka na odwieczną walkę miłości z nienawiścią i pokazuje, jak brutalna rzeczywistość potrafi sterować moralnością człowieka. Przed czytelnikami otwiera się bezlitosny świat intencjonalnych zbrodni, których celem jest pazerność na lepsze jutro, a jedyną kroplą w morzu zdradliwych łez okazuje się wiara w istnienie prawdziwej miłości.
                                      Premiera: 22.11.2016 | wydawnictwo: VideografBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

TOP