„FRANCUSKIE LOVE STORY” – NATALIA SOŃSKA | Namiętnie działa na marzenia czytelnika!

Słoneczna Prowansja. Malownicze pola lawendowe, romantyczne kamienne miasteczka i kuszące niezapomnianą degustacją winnice – to właśnie urocza francuska kraina staje się scenerią dla pięknie zobrazowanej powieści Natalii Sońskiej. Francuskie love story to definicja gorącego uczucia, które z jednej strony zachwyca i kusząco działa na wyobraźnię, z drugiej natomiast potwierdza, że piękne emocje najczęściej przychodzą niespodziewanie.

Ta historia to przede wszystkim niesamowity klimat. Autorka zaprasza do pachnącego lawendą regionu Francji, prezentuje czarujące zakątki Prowansji, pozwala spacerować po urokliwych winnicach i smakować przysmaków w otoczeniu najpiękniejszych krajobrazów. Odbiorca dosłownie czuje powiew śródziemnomorskiego powietrza, napawa się gorącem i jednocześnie oszałamia zapierającymi dech w piersi widokami. Akcja płynie tu nieśpiesznie, celowo wprowadza czytelnika w wakacyjny nastrój, uruchamia zastygłe w odmętach wyobraźni marzenia, daje tym samym szansę na zachowanie piękna fabularnych wspomnień. Ten relaksacyjny charakter powieści to bez wątpienia jej ogromny atut.

Scenariusz ten niewątpliwie zachwyca przyjemną dawką namiętności. Otula zatem odbiorcę nie tylko promieniami słońca, ale też aromatem rodzącego się niespodziewanie uczucia. Autorka nie unika opisów bliskości, świadomie nadaje scenom potrzebnej im pikanterii, dopieszcza ich smak delikatną nutą ludzkiego pożądania – zauważalnie dba o mocno sensoryczny odbiór fabuły. Kreacja głównej bohaterki idealnie wtapia się w nurt tej apetycznej historii. Zaaferowana kompletacją własnego biznesu Lena ewidentnie potrzebuje kojącego otoczenia, ukochane pole lawendowe zdaje się być zatem strzałem w dziesiątkę dla jej skołowanych myśli. Dla czytelnika natomiast staje się sceną dla mocno emocjonującego przedstawienia.

Historia zaskakująco aromatyczna, pozwalająca w pełni chłonąć zapach gorącego lata, piękna w treści, choć wyraźnie nieśpieszna – po prostu uzależniająca. Francuskie love story przenosi wyobraźnię do francuskiej Prowansji, pozwala spacerować po polach dojrzewającej w słońcu lawendy i zachwycać się smakiem najlepszego wina. Ta książka namiętnie działa na marzenia czytelnika, efektownie pobudza jego zmysły i jednocześnie zdejmuje kamień z serca jego szarej codzienności. Z pewnością wprawia w piękny wakacyjny nastrój!
_____ 
Recenzja we współpracy z wydawnictwem Czwarta Strona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger