[ZAKOŃCZONY] KONKURS „MUZYCZNA ZBRODNIA” | URODZINOWA ZABAWA W MUZYCZNYM KLIMACIE

Na początek zachęcam do udziału w pozostałych konkursach urodzinowych „BAJECZNA ZBRODNIA”, „CZYSTA ZBRODNIA” oraz „NIEWINNE KŁAMSTWO”. Po chwilowej, bardziej kobiecej, odmianie, dziś ponownie zapraszam na konkurs z dreszczykiem w tle. Witajcie w świecie „MUZYCZNEJ ZBRODNI”.

Najnowsza powieść Tess Gerritsen „Igrając z ogniem” obraca się wokół muzyki, a zatem kolejna urodzinowa zabawa również będzie w muzycznym klimacie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zgłosić się w komentarzu poniżej, zgodnie ze schematem zgłoszenia, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe.


PYTANIE KONKURSOWE 
WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ DEBIUTUJĄCYM PISARZEM I WŁAŚNIE UKOŃCZYŁEŚ SWÓJ PIERWSZY THRILLER, W KTÓRYM PIERWSZE SKRZYPCE GRA MUZYKA. JAKI BYŁBY TYTUŁ TEJ KSIĄŻKI? – Pamiętajcie, że jest to thriller więc tytuł powinien odwoływać się właśnie do tego gatunku. Nie może w nim też zabraknąć nawiązania do muzyki (np.: „Zabójcze skrzypce”). Wygra ten, kto wykaże się największą kreatywnością.


NAGRODA
Osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą, otrzyma egzemplarz powieści „Igrając z ogniem” z gratulacjami i autografem samej Tess Gerritsen. 


BANER KONKURSOWY

Schemat zgłoszenia: 
Zgłaszam się! 
E-mail: 
Odpowiedź na pytanie konkursowe:


Na zgłoszenia czekam do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59).


REGULAMIN KONKURSU „MUZYCZNA ZBRODNIA”: 
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Mozaika Literacka. 
 2. Konkurs „MUZYCZNA ZBRODNIA” trwa od 14 do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59). 
 3. Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu się pod tym postem, zgodnie ze schematem zgłoszenia i odpowiedzi na pytanie konkursowe: Wyobraź sobie, że jesteś debiutującym pisarzem i właśnie ukończyłeś swój pierwszy thriller, w którym pierwsze skrzypce gra muzyka. Jaki byłby tytuł tej książki? – Pamiętajcie, że jest to thriller więc tytuł powinien odwoływać się właśnie do tego gatunku. Nie może w nim też zabraknąć nawiązania do muzyki (np.: „Zabójcze skrzypce”). Wygra ten, kto wykaże się największą kreatywnością. 
 4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski. 
 5. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą. 
 6. Nagrodą główną w konkursie jest jeden egzemplarz powieści: „Igrając z ogniem” z gratulacjami i autografem Tess Gerritsen. 
 7. Sponsorem nagrody jest organizator konkursu. 
 8. Koszt wysyłki nagrody pokrywa organizator konkursu. 
 9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w oddzielnym wpisie, w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu. 
 10. Zwycięzca zostanie poinformowany również drogą mailową, na adres mailowy podany w zgłoszeniu konkursowym. 
 11. Jeżeli w ciągu 3 dni zwycięzca nie odeśle odpowiedzi, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger