[ZAKOŃCZONY] KONKURS „NIEWINNE KŁAMSTWO” | URODZINOWA ZABAWA DLA MIŁOŚNIKÓW ROMANSÓW

Na wstępie zachęcam Was także do udziału w trwających już konkursach „BAJECZNA ZBRODNIA” oraz „CZYSTA ZBRODNIA”. W trzeciej zabawie urodzinowej gwarantuję Wam odpoczynek od kryminałów. Skusicie się?

Główna bohaterka powieści „Mimo moich win” wykorzystuje amnezję dawnej miłości i knuje kolejne intrygi, aby ponownie zbliżyć się do ukochanego mężczyzny. Jej postępowanie jest egoistyczne, ale czasami człowiek kłamie w dobrej wierze, chociażby w żartach. Moją recenzję powieści przeczytacie tutaj, a poniżej znajdziecie zasady konkursu, w którym do wygrania jest właśnie powieść "Mimo moich win". Zachęcam do wzięcia udziału! :)


PYTANIE KONKURSOWE 
 CZY KŁAMSTWO W ZWIĄZKU DWOJGA LUDZI MOŻE BYĆ STOSOWANE W DOBREJ WIERZE? – Odpowiedź uzasadnij w dowolnej formie. Wygra ten, kto wykaże się największą kreatywnością. Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzu, ale pamiętajcie, że Disqus umożliwia także wstawianie zdjęć i obrazków.


NAGRODA 
Osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najbardziej kreatywną, otrzyma książkę „Mimo moich win” autorstwa Tarryn Fisher. Jest to książka otwierająca głośną serię autorki o tym samym tytule. 

BANER KONKURSOWY

Schemat zgłoszenia: 
Zgłaszam się! 
E-mail: 
Odpowiedź na pytanie konkursowe: 


Na zgłoszenia czekam do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59). 


Zachęcam Was do udziału w konkursie. 


REGULAMIN KONKURSU „NIEWINNE KŁAMSTWO”: 
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Mozaika Literacka. 
 2. Konkurs „NIEWINNE KŁAMSTWO” trwa od 11 do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59). 
 3. Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu się pod tym postem, zgodnie ze schematem zgłoszenia i odpowiedzi na pytanie konkursowe: Czy kłamstwo w związku dwojga ludzi może być stosowane w dobrej wierze? – Odpowiedź uzasadnij. - Forma odpowiedzi jest dowolna, ale wygra ten, kto wykaże się największą kreatywnością. Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzu, ale pamiętajcie, że Disqus umożliwia także wstawianie zdjęć i obrazków. 
 4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski. 
 5. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najbardziej kreatywną. 
 6. Nagrodą w konkursie jest książka „Mimo moich win” Tarryn Fisher. 
 7. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Otwarte
 8. Koszt wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu. 
 9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w oddzielnym wpisie, w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu. 
 10. Zwycięzca zostanie poinformowany również drogą mailową, na adres mailowy podany w zgłoszeniu konkursowym.
 11. Jeżeli w ciągu 3 dni zwycięzca nie odeśle odpowiedzi, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger