[ZAKOŃCZONY] KONKURS „KOSZMARNA ZBRODNIA” | URODZINOWA ZABAWA DLA ŚPIOCHÓW

Na początek zachęcam do udziału we wcześniejszych konkursach urodzinowych „BAJECZNA ZBRODNIA”, „CZYSTA ZBRODNIA”, „NIEWINNE KŁAMSTWO” oraz „MUZYCZNA ZBRODNIA”, które do końca czerwca trwają na blogu. Dziś zapraszam na ostatni konkurs urodzinowy „KOSZMARNA ZBRODNIA”.

W powieści „Egzekutor” Chrisa Cartera sadystyczny morderca zabija swoje ofiary w sposób, którego najbardziej się obawiają. Tytułowy egzekutor zna zatem najgorsze koszmary swoich ofiar i wykorzystuje je w makabrycznych zbrodniach. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zgłosić się w komentarzu poniżej, zgodnie ze schematem zgłoszenia, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe. 


PYTANIE KONKURSOWE 
WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ PISARZEM I WŁAŚNIE ZACZYNASZ PISAĆ THRILLER O SERYJNYM MORDERCY, KTÓRY ZABIJA LUDZI ZGODNIE Z ICH KOSZMARAMI SENNYMI. JAKI BYŁBY TYTUŁ TEJ KSIĄŻKI? – Pamiętajcie, że jest to thriller więc tytuł powinien odwoływać się właśnie do tego gatunku. Nie może w nim też zabraknąć nawiązania do praktyki, według której działa morderca (np.: „Koszmarny egzekutor”). Wygra ten, kto wykaże się największą kreatywnością.


NAGRODA 
Osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą, otrzyma egzemplarz powieści „Egzekutor” Chrisa Cartera

BANER KONKURSOWY


Schemat zgłoszenia: 
Zgłaszam się! 
E-mail: 
Odpowiedź na pytanie konkursowe: 


Na zgłoszenia czekam do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59).


REGULAMIN KONKURSU „KOSZMARNA ZBRODNIA”: 
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Mozaika Literacka. 
 2. Konkurs „KOSZMARNA ZBRODNIA” trwa od 16 do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59). 
 3. Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu się pod tym postem, zgodnie ze schematem zgłoszenia i odpowiedzi na pytanie konkursowe: Wyobraź sobie, że jesteś pisarzem i właśnie zaczynasz pisać thriller o seryjnym mordercy, który zabija ludzi zgodnie z ich koszmarami sennymi. Jaki byłby tytuł tej książki? – Pamiętajcie, że jest to thriller więc tytuł powinien odwoływać się właśnie do tego gatunku. Nie może w nim też zabraknąć nawiązania do praktyki, według której działa morderca (np.: „Koszmarny egzekutor”). Wygra ten, kto wykaże się największą kreatywnością. 
 4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski. 
 5. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą. 
 6. Nagrodą główną w konkursie jest jeden egzemplarz powieści „Egzekutor” Chrisa Cartera. 
 7. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Sonia Draga
 8. Koszt wysyłki nagrody pokrywa organizator konkursu. 
 9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w oddzielnym wpisie, w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu. 
 10. Zwycięzca zostanie poinformowany również drogą mailową, na adres mailowy podany w zgłoszeniu konkursowym. 
 11. Jeżeli w ciągu 3 dni zwycięzca nie odeśle odpowiedzi, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger