[ZAKOŃCZONY] KONKURS „BAJECZNA ZBRODNIA” | URODZINOWA ZABAWA ZE ŚNIEŻKĄ

Pierwsze urodziny bloga Mozaika Literacka przypadają dokładnie 18 czerwca, ale już dziś wszystkich miłośników kryminałów zapraszam do udziału w pierwszym konkursie urodzinowym „BAJECZNA ZBRODNIA”. 

Pamiętacie moją recenzję powieści „Śnieżka musi umrzeć”? Jeden egzemplarz niemieckiego kryminału trafi do zwycięzcy konkursu "BAJECZNA ZBRODNIA", a reguły konkursu są naprawdę proste. Wystarczy zgłosić się w komentarzu poniżej zgodnie ze schematem zgłoszenia i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

ZADANIE KONKURSOWE 
WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ PISARZEM I WŁAŚNIE UKOŃCZYŁEŚ PISANIE POWIEŚCI KRYMINALNEJ, W KTÓREJ GŁÓWNYM BOHATEREM JEST POSTAĆ Z WYBRANEJ PRZEZ CIEBIE BAJKI Z DZIECIŃSTWA. JAKI BYŁBY TYTUŁ TEJ KSIĄŻKI? - Pamiętajcie, że wymyślacie tytuł dla kryminału więc powinien odwoływać się właśnie do tego gatunku. Nie może w nim też zabraknąć nazwy postaci z wybranej przez siebie bajki.

NAGRODA
Osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą, otrzyma egzemplarz powieści „Śnieżka musi umrzeć” ze specjalną zwycięską dedykacją od Nele Neuhaus, a trzy kolejne najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną wyróżnione kartką ze zdjęciem i autografem niemieckiej pisarki

Schemat zgłoszenia: 
Zgłaszam się! 
E-mail: 
Odpowiedź na pytanie konkursowe: 

Na zgłoszenia czekam do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59)

BANER KONKURSOWY


 Zachęcam do wzięcia udziału!

REGULAMIN KONKURSU „BAJECZNA ZBRODNIA”: 
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Mozaika Literacka. 
 2. Konkurs „BAJECZNA ZBRODNIA” trwa od 1 do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59). 
 3. Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu się pod tym postem, zgodnie ze schematem zgłoszenia i odpowiedzi na pytanie konkursowe: Wyobraź sobie, że jesteś pisarzem i właśnie ukończyłeś pisanie powieści kryminalnej, w której głównym bohaterem jest postać z wybranej przez Ciebie bajki z dzieciństwa. Jaki byłby tytuł tej książki? – Pamiętajcie, że wymyślacie tytuł dla kryminału więc powinien odwoływać się właśnie do tego gatunku. Nie może w nim też zabraknąć nazwy postaci z wybranej przez siebie bajki. 
 4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski. 
 5. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najbardziej kreatywną. 
 6. W konkursie zostaną także wyróżnione trzy dodatkowe osoby, których odpowiedzi zostaną uznane za najciekawsze po zwycięzcy konkursu. 
 7. Nagrodą główną w konkursie jest jeden egzemplarz powieści: „Śnieżka musi umrzeć” ze zwycięską dedykacją od Nele Neuhaus. 
 8. Nagrodami dla trzech osób wyróżnionych są kartki ze zdjęciem i autografem Nele Neuhaus. 
 9. Sponsorami nagród są: wydawnictwo Media Rodzina (egzemplarz książki „Śnieżka musi umrzeć”) oraz autorka Nele Neuhaus (kartki z autografami). 
 10. Koszt wysyłki nagród pokrywa organizator konkursu. 
 11. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w oddzielnym wpisie, w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu. 
 12. Zwycięzcy zostaną poinformowani również drogą mailową, na adres mailowy podany w zgłoszeniu konkursowym. 
 13. Jeżeli w ciągu 3 dni zwycięzca(y)/osoba(y) wyróżniona(e) nie odeśle(ą) odpowiedzi, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca/osoba wyróżniona. 
 14. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger