LITERACKI PRZEGLĄD BLOGOWY #6

Już prawie miesiąc minął od ostatniego Literackiego Przeglądu Blogowego. Liczne wydarzenia literackie opanowały blogosferę, ale ciekawych recenzji również w niej nie brakuje. Na które recenzje zwróciłam szczególną uwagę? Zobaczcie sami!

  • Na blogu Nowalijki zagościła kameralna powieść obyczajowa, w której mowa o wielkich sprawach. Koniecznie przeczytajcie recenzję książki „To ty jesteś Bobbym Fischerem” autorstwa młodego norweskiego neurochirurga Christera Mjåseta.  
  • Słowa Clinta Eastwooda w swojej recenzji powieści „Szczęście na wagę” Agnieszki Olejnik wspomina autorka bloga Niebieska zakładka. 
  • O kobiecie, która całkowicie została zniewolona przez własnego męża, opowiada autorka bloga Książko, miłości moja w recenzji książki „Bez Ciebie” Agaty Przybyłek.
  • „Tajemniczy ogród” dla młodszych odbiorców? Czemu nie! Właśnie o takie propozycji opowiada Daria z bloga Kraina zwana książką w recenzji książeczki "Klasyczne opowieści. Tajemniczy ogród" autorstwa Sashy Morton.
  • Historie, przy których włos się na głowie jeży, przybliża autorka bloga Do kawy blog. Mowa o zbiorze reportaży „Polska odwraca oczy” autorstwa Justyny Kopińskiej.
  • O pozycji tak chropowatej, że nasuwa się odczucie tarcia papierem ściernym po języku, wspomina Olga z bloga Okiem Wielkiej Siostry w recenzji „Skuchy” Jacka Hugo-Badera.
  • Z pewnością chcecie poznać twórczość Nele Neuhaus, o której głośno było ostatnio na blogu. U Stworka znajdziecie konkurs, w którym aż dwie osoby będą mogły wybrać sobie wymarzoną książkę autorki. Nie ma co zwlekać, konkurs trwa tylko do 9 czerwca. LINK DO KONKURSU
  • Najbardziej smakowity konkurs tego miesiąca czeka na Was u Matki Puchatka, a najlepsza odpowiedź nagrodzona zostanie jedną z 20 książek do wyboru. LINK DO KONKURSU

Czytaliście już wymienione wpisy, a może jeden z nich szczególnie Wam się spodobał? Czekam na Wasze reakcje w komentarzach. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger