[ZAKOŃCZONY] KONKURS „CZYSTA ZBRODNIA” | URODZINOWA ZABAWA DLA MIŁOŚNIKÓW KRYMINAŁÓW

Od początku miesiąca możecie brać udział w konkursie „BAJECZNA ZBRODNIA”, do którego Was bardzo zachęcam, a już dziś zapraszam do udziału w drugim konkursie urodzinowym „CZYSTA ZBRODNIA”.

Miłośnicy powieści kryminalnych uwielbiają nagłe zwroty akcji, intrygi i tajemnice. Ten konkurs jest zatem dla tych, którzy lubią ryzykować i nie zawahają się zabawić przez kilka minut w mordercę rodem z najlepszego kryminału. Jakie zadanie Was czeka?


ZADANIE KONKURSOWE
ZAMKNIJ OCZY I WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ MORDERCĄ ŻĄDNYM PRAWDZIWEJ KRWI, KTÓRY WŁAŚNIE DOKONAŁ MAKABRYCZNEJ ZBRODNI. PAMIĘTAJ, ŻE JESTEŚ PERFEKCJONISTĄ I MUSISZ ZATRZEĆ PO SOBIE WSZELKIE ŚLADY. GDZIE UKRYJESZ ZWŁOKI? - Pamiętajcie, to tylko zabawa :) Forma odpowiedzi jest dowolna, ale wygra ten, kto wykaże się największą kreatywnością. Bądźcie czujni i wczujcie się w sytuację, w jakiej się znaleźliście. Śledczy już myślą, jak rozwiązać morderczą zagadkę więc postarajcie się, aby odpowiedź nie była zbyt oczywista. Możecie odpowiedzieć słowami, ale przypominam, że w komentarzach możecie także wstawiać zdjęcia i własne rysunki.


NAGRODA 
Osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najbardziej kreatywną, otrzyma zestaw trzech części cyklu Krugły i Michalczyk autorstwa Marka Stelara, na który składają się powieści kryminalne: „Rykoszet”, „Twardy zawodnik” oraz najnowsza część „Cień”, której recenzja pojawi się niedługo na blogu.

BANER KONKURSOWY

Schemat zgłoszenia:
Zgłaszam się! 
E-mail: 
Odpowiedź na zadanie konkursowe: 


Na zgłoszenia czekam do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59). 


Zaryzykujecie zabawę w tym konkursie? 


REGULAMIN KONKURSU „CZYSTA ZBRODNIA”: 
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Mozaika Literacka. 
 2. Konkurs „CZYSTA ZBRODNIA” trwa od 5 do 30 czerwca 2016 roku (do godz. 23:59). 
 3. Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu się pod tym postem, zgodnie ze schematem zgłoszenia i odpowiedzi na zadanie konkursowe: Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś mordercą żądnym prawdziwej krwi, który właśnie dokonał makabrycznej zbrodni. Pamiętaj, że jesteś perfekcjonistą i musisz zatrzeć po sobie wszelkie ślady. GDZIE UKRYJESZ ZWŁOKI? – Pamiętajcie, to tylko zabawa :) Forma odpowiedzi jest dowolna, ale wygra ten, kto wykaże się największą kreatywnością. Bądźcie czujni i wczujcie się w sytuację, w jakiej się znaleźliście. Śledczy już myślą, jak rozwiązać morderczą zagadkę więc postarajcie się, aby odpowiedź nie była zbyt oczywista. Możecie odpowiedzieć słowami, ale przypominam, że w komentarzach możecie także wstawiać zdjęcia i własne rysunki. 
 4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski. 
 5. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najbardziej kreatywną. 
 6. Nagrodą w konkursie jest zestaw trzech książek cyklu Krugły i Michalczyk autorstwa Marka Stelara, na który składają się powieści kryminalne: „Rykoszet”, „Twardy zawodnik” oraz najnowsza część „Cień”. 
 7. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Videograf SA
 8. Koszt wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu. 
 9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w oddzielnym wpisie, w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu. 
 10. Zwycięzca zostanie poinformowany również drogą mailową, na adres mailowy podany w zgłoszeniu konkursowym. 
 11. Jeżeli w ciągu 3 dni zwycięzca nie odeśle odpowiedzi, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. 
 12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger