LITERACKI PRZEGLĄD BLOGOWY #7

Nad Warszawą właśnie przechodzi ogromna burza, a wiatr zachęca ulewny deszcz do nachodzenia mieszkańców w ich domach. Otwarte okna i drzwi balkonowe kuszą kolejne krople do nieproszonej gościny. Odradzam dziś wszelkie spacery, a w zamian proponuję kolejną odsłonę Literackiego Przeglądu Blogowego. Gotowi na świetne blogowe wpisy?

  • Jakie szczegóły uratowały pozornie zwykły kryminał? Przekonajcie się podczas czytania recenzji powieści „Skrawek mego serca” Petera Robinsona, jaką przygotowała autorka świeżutkiego bloga Heavy & Heavy & Book Book.
  • Bolesna, euforyczna i zmuszająca do przemyśleń. Właśnie taka jest lektura „Promyczka” Kim Holden, patrząc oczami Sherry. Pełną emocji recenzję powieści znajdziecie na blogu Feniks.
  • Dlaczego powieść „Bez słów” Mii Sheridan trzeba przeczytać samemu? Odpowiedź znajdziecie w recenzji, jaką przygotowała dla Was Klaudia z bloga Nowe Horyzonty.
  • O najdziwniejszej młodzieżówce, której akcja toczy się w pięknej mieścince, opowiada autorka bloga Recenzje Devi w recenzji powieści „Chałturnik” Magdy Skubisz.
  • Grupka młodzieży i słoneczny Egipt? Tylko pozornie wygląda to na raj. O wyjątkowo przemyślanej i mądrej pozycji „Niebo nad pustynią” Anny Zgierun-Łaciny opowiada Stworek vel Oka. Zobaczcie koniecznie, jak pięknie można opowiedzieć o własnych wrażeniach z lektury.
  • Dlaczego słoń Pomelo jest jedyny w swoim rodzaju? Odpowiedź znajdziecie w recenzji rumuńskiej książeczki dla dzieci o wdzięcznym tytule „Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem", jaką przygotowała dla Was Basia Pelc.
  • Bardzo interesującym wpisem podzieliła się z nami autorka bloga Leon Zabookowiec. Jeżeli jesteście ciekawi, jak zdobywać wspomnienia i na czym polega amnezja, to koniecznie zajrzyjcie tutaj.
  • Jak się bronić przed oszustwami internetowymi? Kilka świetnych propozycji znajdziecie na blogu Lustro Rzeczywistości. Zajrzyjcie tutaj.

Mieliście okazję czytać już wymienione wpisy? A może jeden z nich zainteresował Wam szczególnie? Czekam na Wasze reakcje w komentarzach. Pozdrawiam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger