ZAPOWIEDŹ | „PODPALĘ WASZE SERCA!” MARCINA BRZOSTOWSKIEGO POD PATRONATEM BLOGA MOZAIKA LITERACKA

Z przyjemnością informuję, że mój blog Mozaika Literacka objął patronatem medialnym przepełnioną absurdem książkę „Podpalę wasze serca!” Marcina Brzostowskiego. 

*** 

„Podpalę wasze serca!” – to zanurzona w grotesce i absurdzie powieść, ukazująca perypetie głównego bohatera, czterdziestoletniego pracownika korporacji, który zostaje uwikłany w „spisek” oraz w życiu którego pojawia się demoniczna postać z „innego wymiaru”. Gdy dotychczasowe życie głównego bohatera legnie w gruzach, jedyną szansą na odmianę losu stanie się SZALEŃSTWO. Czy faktycznie jest to dobre rozwiązanie, niech odpowie sam Czytelnik. 

Marcin Brzostowski (ur.1969) – autor powieści "Pozytywnie nieobliczalni", "Radio "Miłość" nadaje!" oraz "I tak skończymy w więzieniu! czyli Tryptyk Polski (bez trzeciej części)" (e-book). Laureat konkursu Ad Absurdum zorganizowanego przez wydawnictwo Indigo. Fragment nagrodzonego tekstu został opublikowany w książce "Śmiertelnie absurdalne zebranie edycja 2007/08". Więcej o twórczości Marcina Brzostowskiego na oficjalnej stronie autora


*** 

Pamiętaj, to nie jest powieść dla poważnych ludzi! Jeżeli jednak masz dystans do siebie i otaczającego Cię świata, lubisz często żartować i nie boisz się zmetaforyzowanej ironii, nie wahaj się sięgnąć po pozycję Marcina Brzostowskiego. 

Oficjalna premiera książki „Podpalę wasze serca!” już 17 czerwca, a moja recenzja ukaże się tuż po premierze. Przewiduję też dla Was niespodzianki więc bądźcie czujni! 

Jesteście zainteresowani tym tytułem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :) Każdy komentarz jest dla mnie wartościowy i pozwala mi się stale rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam jak najczęściej.

PATRONAT MEDIALNY

Copyright © 2016 Mozaika Literacka , Blogger